Nawet do 15 000 zł dofinansowania na jednego pracownika!

 

Dla kogo?

Pracodawcy i pracownicy każdej firmy, zatrudniający cudzoziemców lub osoby 45+

 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji.

Nabór wniosków maj-czerwiec 2022!

Dodatkowe informacje

Aby ubiegać się o środki należy

– zatrudniać przynajmniej 1 osobę na umowę o pracę

– mieć siedzibę lub prowadzić działalność na terenie Siedlec lub powiatu siedleckiego

Mikroprzedsiębiorcy – 100% dofinansowania (do 10 pracowników i 2 mln euro obrotu rocznie),

pozostałe firmy – 80% dofinansowania, 20% wkładu własnego.

Uzyskaj dofinansowanie kursu!

Angielski biznesowy w Express Lingua to przede wszystkim przyjazna atmosfera i szybkie przyswajanie wiedzy. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych pozwoliło nam stworzyć odpowiednie środowisko, w którym poczujesz się swobodnie i nauczysz się nie tylko odpowiedniego słownictwa, ale również luźnej rozmowy z drugą osobą po angielsku. Po co Ci bogaty zasób słów, jeśli nie będziesz miał/-a odwagi wypowiedzieć najprostszych zdań, prawda? 🙂 U nas się to zmieni.

Kurs języka angielskiego biznesowego dopasowujemy do poziomu. Oznacza to, że nie rzucamy nikogo na głęboką wodę (chyba że chce), jak również nie będą to za proste rzeczy. Kurs językowy zostanie tak dobrany, aby wycisnąć z niego jak najwięcej, a Twój cenny czas nie zostanie zmarnowany. Jest to dla nas priorytet.

Direct Method – 4-krotnie szybsze nauczanie języka obcego

Metoda bezpośrednia nauki języka angielskiego to zintensyfikowanie rozmów i stawianie na naturalną, swobodną wypowiedź. Jednocześnie nie zapominamy o słownictwie i gramatyce, które są dużo łatwiej przyswajalne. Przy metodzie bezpośredniej w kilka miesięcy Twój język podskoczy o co najmniej jeden poziom!

„Zajęcia w Express Lingua przypominają spotkanie ze znajomymi z innych krajów. Siedzisz i rozmawiasz w obcym języku. Zasób słów powiększa się z każdym kolejnym razem, a Twoje wypowiedzi są bardziej składne i śmiałe.”

Podręczniki, materiały, platforma e-learningowa

Nie musisz martwić się o czasochłonne szukanie kosztownych materiałów do języka angielskiego. Zapewniamy wszystko co jest potrzebne, aby każdy mógł skupić na efektywnej nauce i aby poziom business english rósł jak na drożdżach!

Wykwalifikowani lektorzy, opieka mentora

Przez cały okres kursu językowego do dyspozycji masz nasz świetny zespół lektorów, którzy służą pomocą. Dodatkowo przydzielony zostaje mentor, któremu możesz powierzyć wszelkie sekrety, wypłakać się w rękaw lub zapytać o poradę językową. Nie zdziw się, jeśli po skończeniu kursu będziesz chciał dalej utrzymywać z nami kontakt 🙂

Kurs języka biznesowego

Oprócz business english w ofercie również hiszpański biznesowy i niemiecki biznesowy.