Aktualności » styczeń 2015

RELACJA Z ZAJĘĆ TEATRALNO - JĘZYKOWYCH

 
W dniach 26 - 30 stycznia 2015 r. odbyły się bezpłatne zajęcia teatralno - językowe w Express Lingua.

Dzieci uczyły się nowych słów i zwrotów w języku hiszpańskim i angielskim, wykonywały rekwizyty i plakaty oraz przygotowywały się do przedstawień, które ostatniego dnia zaprezentowały swoim rodzicom. Temu wszystkiemu towarzyszyły ekscytujące gry i zabawy oraz mnóstwo emocji.

Grupa języka hiszpańskiego


   

Grupa 5 - 7 - latków

Grupa 7 - 9 - latków

Grupa 10 - 12 - latków

 

-----------------------------------------

 

KONKURS "HISZPANIA DLA BYSTRZAKÓW"

W związku z tym, że w naszej szkole rozpoczynamy zajęcia z języka hiszpańskiego, mamy dla Was niespodziankę!!!

Do wygrania książka "Hiszpania dla bystrzaków", w której znajduje się mnóstwo praktycznych informacji oraz ciekawostek dotyczących tego kraju. Na pewno przyda się uczącym się języka lub planującym wyjazd do Hiszpanii. Do książki dołączamy... BON PODARUNKOWY O WARTOŚCI 100 zł, ważny przy zapisie na kurs języka hiszpańskiego w semestrze letnim roku szkolnego 2014/15.

 
Wystarczy: 

1. Polubić nasz Fanpage 

2. Polubić i udostępnić poniższy post

 
19 stycznia 2015 r. o godzinie 15.00 wylosujemy zwycięzcę.

 

Powodzenia! :)


REGULAMIN KONKURSU "HISZPANIA DLA BYSTRZAKÓW"


1. Organizatorem konkursu jest Centrum Języków Obcych Express Lingua.
2. Konkurs trwa od dnia 12.01. do dnia 19.01.2015 do godz. 15:00, kiedy nastąpi losowanie zwycięzcy.
3. Udział w konkursie polega na polubieniu fanpage'a szkoły oraz polubieniu i udostępnieniu postu dotyczącego konkursu.
4. Zwycięzca otrzymuje książkę "Hiszpania dla bystrzaków" oraz bon podarunkowy o wartości 100 zł.
5. Bon upoważnia do zniżki 100 zł przy zapisie na kurs języka hiszpańskiego w semestrze letnim roku szkolnego 2014/15 i nie jest wymienny na gotówkę.
6. W przypadku nieuruchomienia kursu języka hiszpańskiego odpowiadającego wiekowi oraz stopniowi zaawansowania zwycięzcy, bon może zostać wykorzystany przy zapisie na kurs języka angielskiego, w semestrze letnim roku szkolnego 2014/15. Bon nie jest wymienny na gotówkę.
7. Wyniki konkursu zostaną podane na fanpage'u szkoły www.facebook.com/expresslingua.siedlce , na tablicy ogłoszeń CJO Express Lingua oraz na oficjalnej stronie internetowej szkoły dnia 19.01.2015. 
8. Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz akceptacją regulaminu konkursu.

 

-----------------------------------------

 

ZAJĘCIA TEATRALNO- JĘZYKOWE W EXPRESS LINGUA

 

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat na wspaniałe ZAJĘCIA TEATRALNO-JĘZYKOWE, łączące naukę języków z przyjemną, pełną humoru zabawą. Warsztaty prowadzone są przez lektorów Centrum Języków Obcych Express Lingua, w tym również native speakerów, dzięki czemu Wasze dziecko zdobędzie niepowtarzalną okazję szlifowania języka pod okiem profesjonalistów.


Termin: 26-30 stycznia 2015 r.

Grupy wiekowe: 5-6 lat, 7-9 lat, 10- 12 lat

Języki: angielski, hiszpański

Cena: BEZPŁATNIE

 
Zgłoszenia przyjmowane są osobiście bądź telefonicznie pod numerem telefonu 536-10-11-11. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Oferta skierowana jest również do uczniów nie będących słuchaczami CJO Express Lingua.

 

ZAPRASZAMY!!!


-----------------------------------------

 

NAJLEPSZY KLIP ŚWIĄTECZNY EXPRESS LINGUA 2014

 


31 grudnia 2014 r. zakończyło się głosowanie na NAJLEPSZY KLIP ŚWIĄTECZNY w Express Lingua. Wzięły w nim udział grupy dziecięce, młodzieżowe oraz dorosłe. Wyłonienie zwycięzców odbyło się drogą głosowania na profilu Fanpage CJO Express Lingua :

www.facebook.com/EXPRESSLINGUA.siedlce

Największą liczbę głosów otrzymała grupa 10-12 latków, zajmując tym samym pierwsze miejsce w konkursie świątecznym. Wszystkim, którzy chcieliby usłyszeć jeszcze raz zwycięski klip zapraszamy na fanpage'a naszej szkoły.

Na najbliższych zajęciach, tj. 07.01.2015 r. zwycięska grupa wraz z lektorem orzymają miłą nagrodę niespodziankę. Dziękujemy wszystkim  za wielkie zaangażowanie oraz zapraszamy do kolejnych konkursów grupowych, o których dowiecie się już wkrótce.