Aktualności » kwiecień 2015

KONKURS "THE BEST PHOTO OF EXPRESS LINGUA"                                        
                                                    

 

 

Zapraszamy naszych Słuchaczy do udziału! Do wygrania atrakcyjne nagrody niespodzianki!!!

Zasady konkursu:

1. Zrób pomysłowe zdjęcie swojej osoby na tle szkolnego baneru Express Lingua i prześlij je na adres info@express-lingua.com do dnia 6 maja 2015r.

2. 8 maja 2015r. wszystkie zdjęcia zostaną udostępnione na fanpage'u Express Lingua.

3. Zdjęcie, które otrzyma najwięcej kliknięć "Lubię to" oraz najwięcej głosów kadry Express Lingua, wygrywa! Liczą się tylko głosy naszych facebook'owych fanów!

Rozstrzygnięcie konkursu 15 maja 2015r.

Pamiętajcie, liczy się kreatywność!!! :) Życzymy powodzenia, miłego fotografowania! :)REGULAMIN KONKURSU "THE BEST PHOTO OF EXPRESS LINGUA"

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Języków Obcych Express Lingua.
2. Konkurs skierowany jest do słuchaczy Centrum Języków Obcych Express Lingua.
3.Udział w konkursie polega na zrobieniu pomysłowego zdjęcia swojej osoby na tle szkolnego baneru Express Lingua oraz przesłaniu go na adres info@express-lingua.pl wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu Słuchacza lub opiekuna). 4. 8 maja 2015r. wszystkie zdjęcia zostaną udostępnione na fanpage'u szkoły.
5. W dniach 8 - 15 maja 2015r. odbędzie się głosowanie na fanpage'u szkoły. Głosować można poprzez kliknięcie "Lubię to" na wybranym zdjęciu. Liczone są tylko głosy oddane przez fanów szkoły. Osoby, które nie mają możliwości głosowania za pośrednictwem facebook'a, mogą oddawać głosy w sekretariacie szkoły.
6. Zdjęcie, które uzyska najwięcej kliknięć "Lubię to" oraz głosów kadry Express Lingua, wygrywa. Głosy naszych fanów otrzymują 50% wagi oraz głosy kadry otrzymują 50% wagi.
7. Zwycięzca otrzymuje atrakcyjne nagrody niespodzianki.
8. Nagrody nie są wymienne na gotówkę.
7. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej szkoły, na fanpage'u www.facebook.com/expresslingua.siedlce oraz na tablicy ogłoszeń dn. 15.05.2015r.
8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz akceptacją regulaminu konkursu.

 
                                               ----------------------------------------------------------


WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZEGO EASTER BUNNY!

 

Wszystkie króliczki bardzo nam się podobały i wszyscy wytrwale walczyliście o wygraną. Podliczyliśmy głosy i wyłoniliśmy zwycięzców konkursu!

Wygrywają:
z grupy młodszych dzieci: Zuzia z 60 głosami
z grupy starszych dzieci: Natalia z 66 głosami

Gratulujemy!

Przedstawiamy zwycięzców :)