Oferta » kursy dla dzieci

 Kursy językowe dla dzieci

Express Lingua oferuje kursy językowe dla dzieci z angielskiego,  niemieckiego i hiszpańskiego. Lekcje dla najmłodszych w Express Lingua wyczekiwane są z ogromną niecierpliwością,  a  to dlatego, że nasze zajęcia to przede wszystkim nauka połączona z zabawą, która pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zwiększa jego motywację oraz rozbudza zainteresowanie inną kulturą oraz językiem. Program nauki w Express Lingua opiera się na metodzie bezpośredniej – dzieci, w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi, wizualne pomoce naukowe, gry i zabawy językowe, projekty metodyczne, zajęcia w terenie i wiele innych, zostają wprowadzone w świat języka obcego. Dzięki takiej nauce kilkakrotnie szybciej w stosunku do metod tradycyjnych nabywają umiejętność rozumienia oraz formułowania własnych zdań w nauczanym języku.

Nauka poprzez zabawę

Badania dowodzą, że nauka połączona z przyjemnością przyswajana jest kilkakrotnie razy szybciej i efektywniej. Dlatego też zajęcia w Express Lingua bazują na nauce języka w oparciu o najprzyjemniejszą metodę - gier i zabaw, uwielbianą zarówno przez dzieci jak i młodzież. Dzieci bawiąc się budują własne zdania w języku obycym.


 

Nauka poprzez ruch

Dobrze wiemy jak trudno usiedzieć dzieciom w jednym miejscu. Dlatego na zajęciach w Express Lingua tańczymy w rytmie obcojęzycznych piosenek, śpiewamy, skaczemy, biegamy, a wszystko po to, by dziecko poznało język w naturalnych dla siebie sytuacjach.

 

 

 

 

 

Interaktywne zajęcia

Na zajęciach w Express Lingua dzieci korzystają z netbooków, dzięki którym lekcje urozmaicone są mnóstwem interaktywnych ćwiczeń i zabaw. Na takich zajęciach nie sposób się nudzić.

 

 

 

 

„Zajęcia w terenie”

Zajęcia w terenie, czyli w sklepie, galerii, parku czy też w innym miejscu, pozwalają dzieciom na poznanie praktycznego wymiaru nauki języka. To zajęcia, które dzieci po prostu uwielbiają!

 

Projekty metodyczne i scenki językowe

Projekty metodyczne są podsumowaniem i zarazem powtórką opanowanego materiału dydaktycznego. Służą konsolidacji i utrwaleniu słownictwa oraz struktur językowych. Jest to również czas kiedy dzieci mogą zaprezentować rodzicom nowe umiejętności językowe.

 

Kursy językowe dla dzieci w Express Lingua to nauka, która na długo pozostaje w pamięci. Połączona z przyjemnością sprawia, że dzieci chętnie przyswajają nowo poznane słownictwo oraz z łatwością rozpoczynają komunikację w języku obcym.