Aktualności » czerwiec 2015

WAKACJE! :)

Dziękujemy Wam za cały wspólnie spędzony rok! Z uśmiechem na twarzy wspominamy zajęcia z Wami: Wasze zaangażowanie, Wasze miłe słowa i mnóstwo wesołych chwil w Express Lingua. Już za Wami tęsknimy! Jesteście dla nas inspiracją do dalszego działania.

W lipcu i sierpniu jesteśmy na wakacjach :) w związku z czym sekretariat Centrum jest zamknięty. Jesteśmy dalej dostępni pod nr telefonu 536 10 11 11 oraz adresem mailowym info@express-lingua.pl .

Życzymy wam miłego odpoczynku! Do zobaczenia w następnym roku szkolnym!

 

-------------------------------------

 

SALA ZABAW

Ostatnio nasze dzieci miały naprawdę wyjątkową lekcję! Była to świetna okazja do powtórzenia wiedzy jak i zakończenia roku szkolnego bardziej zabawowym akcentem. Zobaczcie, ile wrażeń dostarczyliśmy naszym Słuchaczom :)

 

-------------------------------------

 

ROZDANIE NAGRÓD UCZESTNIKOM KONKURSU 'YOU CAN SING!'

19 czerwca odbyło się uroczyste rozdanie nagród z konkursu YOU CAN SING! Oczywiście każdy uczestnik został nagrodzony, a czołowe miejsca zdobyły nawet możliwość półrocznej darmowej nauki w naszej szkole! Dzieci po raz kolejny wykazały się talentem i odwagą i mieliśmy przyjemność usłyszeć wykonania piosenek na żywo! :)

Oto zwycięzcy: W kategorii poniżej 6 lat: 1. Maja; 2. Ilonka; 3. Alan. W kategorii powyżej 6 lat: 1. Ola W.; 2. Oliwia; 3. Adaś. 
Jeszcze raz gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

 

   

 

-------------------------------------

 

PIKNIK

Pogoda ostatnio dopisuje, więc postanowiliśmy wybrać się na piknik! :) Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Dziękujemy, że tak licznie odwiedziliście nasze stoisko!

 

 

-------------------------------------

 

DZIEŃ DZIECKA!

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, tym mniejszym i tym większym, przede wszystkim nieschodzącego uśmiechu z twarzy! Rozwijajcie swoje pasje i talenty oraz korzystajcie z bestroskiego dzieciństwa. A naszym małym Słuchaczom życzymy jeszcze więcej wspaniałych chwil w Express Lingua! :)