O szkole

Witaj w Centrum Języków Obcych Express Lingua

– szkole specjalizującej się w nauczaniu metodą bezpośrednią. Metoda ta polega na komunikacji zarówno między lektorem i słuchaczem, jak i samymi słuchaczami, co pozwala przełamać strach przed mówieniem, który jest największym problemem w pogłębianiu znajomości języka. Uczymy zastosowania słownictwa w kontekście, co ułatwia wypowiadanie się pełnymi zdaniami, zamiast zapamiętywania pojedynczych słówek. Jest udowodnione, że nauka metodą bezpośrednią przebiega cztery razy szybciej, niż za pomocą tradycyjnych metod.

W naszej ofercie znajdziesz kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, skierowane do osób w każdym wieku – zarówno trzyletnich dzieci jak i seniorów – oraz na każdym poziomie zaawansowania. Oprócz kursów ogólnych oferujemy również kursy egzaminacyjne – maturalne, gimnazjalne itp. – oraz firmowe i specjalistyczne – o tematyce biurowej, transportowej, medycznej i wiele innych.

Zajęcia są atrakcyjne, wzbogacone o mnóstwo pomocy dydaktycznych, m. in. ciekawe gry językowe, oraz multimedia – projektory, tablice interaktywne, netbooki, telewizory. W naszej szkole zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie się bawią, zdobywają nowe znajomości, a co dla nas najważniejsze – rozwijają swoją pasję do języków obcych.